Модераторский раздел ]

Відгук давнього клієнта.

Оставьте свой отзыв о программе ТоргСофт и о работе нашей Компании. Спасибо!

Модераторы: Служба Поддержки ТОРГСОФТ, longchamp tassen

Відгук давнього клієнта.

Сообщение silentaleks » Вт фев 26, 2019 6:35 pm

Всім привіт. Перед покупкою програми торгсофт досить давно придивлявся. Навіть не памятаю точно коли придбав але працювати з програмою почали з 1 січня 2015року. Спочатку придбали 3 ліцензії, потім перейшли на термінальну ліцензію і в планах придбати додаткові ліцензії. Прийшла ідея збільшити товарообіг за рахунок відкриття інтернет магазину на Пром.юа Придбав пакет на промі і в парі хотів придбати синхронізацію з програмою торгсофт але в минулому році мене відмовила тех підтримка мовляв не працює торгсофт з пром юа. Ок почав в ручну піднімати Інтернет магазин на пром юа. І вже Товарообіг був пристойний і тут виходить обнова від Торгсофт і анонсується синхронізація з пром юа. Я зрадів цій новині і не думаючи придбав синхронізацію з пром юа і тим самим вбив сайт який вже почав приносити дохід. І бляха муха на мої повідомлення про проблему на форумі ніхто з тех підтримки не реагує мовляв звертайтеся допоможемо... Лише такий самий користувач як я запропонував допомогу мовляв сусанінськими тропами можна налаштувати роботу!!! Блін Серйозно?! Я заплатив гроші і хотів отримати готове рішення а не видумувати заново колесо тимпаче пристрелити коняку яка вже паше!!!
silentaleks

Re: Відгук давнього клієнта.

Сообщение silentaleks » Вт фев 26, 2019 6:41 pm

Взагалі якби синхронізація запрацювала на ура я докупив би ліцензії тільки для того аби працювати з інтернет магазином. Тому що наявних ліцензій замало щоб в робочий час мати доступ до програми.
silentaleks

Вернуться в Отзывы и Мнения о программе Торгсофт