Модераторский раздел ]

Помилки мобільного додатку

Модераторы: Служба Поддержки ТОРГСОФТ, longchamp tassen

Помилки мобільного додатку

Сообщение gayda.volodya » Вс сен 20, 2020 15:47

Підкажіть чому на телефоні з мобільним додатком Торгсофт появляється повідомлення "Превишено количество рабочих мест.Завершите работу с программой на других устройствах " Версія сервера додатків 3.9.1.Версія програми 2020.0.12.Неможу увійти вже протягом тижня часу.Користуюсь додатком тільки я тобто у когось іншого його немє встановлено на телефоні
gayda.volodya

Re: Помилки мобільного додатку

Сообщение Служба Поддержки ТОРГСОФТ » Сб сен 26, 2020 09:55

На разі є нова версія оновлення програми Торгсофт 2020.0.13, в ній таких проблем не знайдено. Рекомендую Вам встановити нову версію. Мобільний додаток працює від сервера додатків, тому після оновлення, коли запрацює сервер додатків, то й мобільний додаток буде працювати. В разі необхідності можете звернутись в технічну підтримку Торгсофт для вирішення цього питання. Також для оперативної відповіді на такого роду питання, будь ласка, пишіть в відповідній темі на цьому форумі.
Компания ТОРГСОФТ - Программное обеспечение для малого бизнеса. Оборудование для учета и торговли.
Служба Поддержки ТОРГСОФТ
Site Admin

Сообщение gayda.volodya » Пн окт 05, 2020 11:02

Добре попробую.Дякую
gayda.volodya

Сообщение Jokerbvo » Вт окт 06, 2020 02:49

У меня версия 2020.0.13 - такая проблема тоже время от времени возникает, не всегда, но раз в два три дня в не рабочее время не могу зайти, хотя 100% все пользователи завершили сеансы
Jokerbvo

Сообщение gayda.volodya » Пт окт 23, 2020 23:53

Оновив я програму Торгсофт 2020.0.13 до версії Торгсофт 2020.0.16, дійсно перерахунок собівартості виконується вчасно без затримок, так же як і копія бази, але проблема в мене так і не вирішилась.Служба яка відповідає за сервер додатків не запускається автоматично і надалі запуск проводиться примусово вручну.Служба підтримки Торгсофт відмовились знайти причину даної проблеми.І виявилась ще така одна проблема коли я запускаю цей сервер додатків (попередньо скажу що у мене в SQL завантажено 5 баз, коли я запускаю одну із них,так сервер додатків запуститься за шостим разом,проте я виявив що на мобільному додатку появляється ще шоста база (копія) тієї бази яку я запускав вручну і при запуску на мобільному додатку пише спочатку перевищена кількість користувачів оскільки ліцензія куплена одна для одного мобільного додатку, і так надалі в цю базу через мобільний додаток не увійдеш,інші працюють стабільно.Прошу програмістів компанії Торгсофт повернутись до цієї проблеми та переглянути її як найшвидше, бо наскільки мені відомо що не я один лишився з цією помилкою.В мене SQL 2008 R2/r2 користуюсь від 2017 року весни.Наперед дякую тим хто прочитав це повідомлення :oops:
gayda.volodya

Сообщение Служба Поддержки ТОРГСОФТ » Пн окт 26, 2020 13:50

Доброго дня.
Програмісти знають про проблему яку Ви описали, та на разі займаються вирішенням. В майбутніх версіях програми Торгсофт буде виконано виправлення проблеми с сервером додатків.
Компания ТОРГСОФТ - Программное обеспечение для малого бизнеса. Оборудование для учета и торговли.
Служба Поддержки ТОРГСОФТ
Site Admin

Сообщение gayda.volodya » Вт окт 27, 2020 20:21

Дякую за відповідь. Будемо чекати на оновлення. :D
gayda.volodya

Вернуться в Общение владельцев магазинов