Модераторский раздел ]

УВАГА, працівники бачать собівартість пори заборону!

Модераторы: Служба Поддержки ТОРГСОФТ, longchamp tassen

УВАГА, працівники бачать собівартість пори заборону!

Сообщение anka » Вт дек 04, 2018 8:43 pm

Торгсофт, я зла в черговий раз!!!
Ви в черговий раз мене підставили!
Розкажу для всіх попердню історію - якщо ви працівнику закрили доступ до каси А, то він спокійно може зробити звіт по касі і обрати з переліку закриту для нього касу. Саме так- в переліку кас, які можна обрати для звіту були і закрити для працівника каси.
Тепер ще 1 фокус! Працівники, в яких нема доступу до перегляду собівартості товарів можуть її бачити! Так, вони бачать прихідні ціни!
Розказую рецепт - заходите від імені працівника, в якого обмежено перегляд собівартості в Стан складу, обираєте якийсь товарчик, натискаєте "Рух товару" і ОП! Сума собівартості по руху є в табличці. Будьте уважні. Мені зайняло місяць часу, аби вирахувати, де ж вони бачать собівартість...
anka

Re: УВАГА, працівники бачать собівартість пори заборону!

Сообщение silentaleks » Сб дек 08, 2018 5:41 pm

Доброго вечора. Працівник може бачити закупівельні ціни підчас прийому товару)) Тому тут діло таке...)) А взагалі якщо ви хочете залишити відгук про програму або повідомити розробникам про глюк краще напишіть це у відповідну тему форуму бо сюди працівники торгсофт не заходять принципово...)
silentaleks

Сообщение anka » Пн дек 10, 2018 9:30 am

Залежить, хто здійснює прийом товару. В мене це робить обліковець. А продавці бачать лише кількості. Їм заборонено перегляд прихідних цін.
Дякую- йду писати далі в теми.
anka

Сообщение sewlviv » Пт июн 21, 2019 12:15 pm

anka писал(а):Залежить, хто здійснює прийом товару. В мене це робить обліковець. А продавці бачать лише кількості. Їм заборонено перегляд прихідних цін.
Дякую- йду писати далі в теми.

Добрий день,скажіть,чи виправили вже це в програмі?
sewlviv

Вернуться в Общение владельцев магазинов