Правила форуму українською мовою

Здесь вы можете задать вопросы по эксплуатации программы

Модераторы: Служба Поддержки ТОРГСОФТ, Administrator

Правила форуму українською мовою

Сообщение Служба Поддержки ТОРГСОФТ » Вт фев 21, 2017 16:09

Ми раді, що Ви вибрали саме наш ресурс для вирішення своїх проблем, пошуку відповідей на питання, які Вас хвилюють та просто для спілкування.

1. Загальні положення та рекомендації
  1.1. Сайт torgsoft.ua - приватний ресурс. Перебуваючи тут, Ви погоджуєтесь керуватися цими Правилами.
  1.2. Форум ТОРГСОФТ присвячений комп'ютерній програмі ТОРГСОФТ.
  1.3. Форум є постмодерованим, тобто додавання повідомлень відбувається відразу, а їх модерація пізніше.
  1.4. За порядком на форумі стежать Модератори і Адміністратори.
  1.5. Активація користувача відбувається в перебігу до 3х робочих днів для реальних користувачів програми як комерційної, так і демо-ліцензії. У разі, якщо Ваш e-mail не буде знайдений в нашій БД, тоді Ви отримаєте про це повідомлення. В даному випадку, для активації користувача буде потрібно уточнити номер активної ліцензії (демо або комерційної)
  1.6. Всі повідомлення відображають думки їх авторів. Думка адміністрації може не співпадати з думкою автора. Інформацію про відмову від відповідальності можна прочитати тут. Якщо Ви вважаєте, що будь-які повідомлення містять комерційну таємницю або здатні завдати шкоди фізичним або юридичним особам, Ви можете повідомити про це Модераторам або Адміністрації форуму за допомогою натискання кнопки «Пожаловаться на это сообщение».
  1.7. Ми самі створюємо собі середовище проживання. Будемо ввічливі і доброзичливі один до одного! Якщо Ви бачите порушення Правил або Вас провокують на це інші учасники форуму, не йдіть на поводу у порушників. Напишіть листа Модератору форуму з зазначенням порушення або скористайтеся кнопкою «Пожаловаться на это сообщение». Решта - турбота Адміністрації ресурсу.
  1.8. Якщо Ви помилилися, наприклад, продублювали повідомлення, відправили випадково відповідь не туди або відправили порожнє повідомлення, обов'язково повідомте про це Модераторів за допомогою кнопки «повідомити про це повідомлення» і вкажіть проблему - модератор допоможе. Не варто писати нові повідомлення і коментувати свої помилки.
  1.9. У разі випадкового повтору поста, викликаного натисканням в деяких браузерах, видаліть повтори. Це можливо, якщо пройшло небагато часу з моменту написання першого повідомлення.

2. Ім'я користувача («нік», «нікнейм», «логін», «аккаунт») і дані профілю.
  2.1. Нік.
   2.1.1. Ваш нік - Ваша індивідуальність. Можливо, якщо Ви станете постійним відвідувачем форумів, він буде Вашою візиткою, що говорить про Вас і Ваш рівень. Якщо не хочете потім воювати за те, що Ви зветеся саме так, і не бути одним з багатьох, вибирайте оригінальний нік (в рамках Правил і здорового глузду). Зрозуміло, Ви можете підписуватися і реальним ім'ям - це Ваша особиста справа. Зміна ніка - неможлива.
   2.1.2.Заборонена реєстрація важковимовних ніків (наприклад, Klmn454824IOIoo).
   2.1.3. Забороняється подвійна реєстрація, тобто реєстрація двох і більше ніків для одного користувача, з якихось причин. Порушення цього правила карається баном другого ніка без попередження і покаранням першого.
   2.1.4. Забороняється реєстрація двійника вже існуючого ніка, тобто ніка, який є повним або частковим візуальним дублем вже існуючого (в тому числі отриманих шляхом заміни кириличних літер латинськими зі схожим написанням і навпаки). У разі виявлення такого ніка, він може бути заблокований на прохання власника оригінального імені.
   2.1.5. Забороняється реєстрація ніків, що містять в собі:
   грубі, образливі і нецензурні вислови і псевдографіку, а також заклики до насильства і порушення законодавства (на будь-якій мові і в будь-якому вигляді);
   адреси веб-сайтів, будь-які контактні дані: телефонні номери, e-mail, ICQ і т.д., а також поєднання символів, які можуть бути розцінені як такі дані;
   явну або приховану рекламу.

  2.2. Аватар.
   2.2.1. Якщо Ви встановити такий же аватар, як у іншого учасника, то на його прохання Ваш аватар може бути видалений з Вашого профілю. Тому намагайтеся використовувати оригінальні зображення.
   2.2.2. Забороняється розміщення аватар, що містять в собі:
   - грубі, образливі і нецензурні вислови і зображення, а також заклики до насильства і порушення законодавства (на будь-якій мові і в будь-якому вигляді);
   - адреси веб-сайтів, будь-які контактні дані: телефонні номери, e-mail, ICQ і т. д., а також поєднання символів, які можуть бути розцінені як такі дані;
   - явну або приховану рекламу;
   - будь-які QR-коди.
  2.3. Підпис і статус.
   2.3.1. Забороняються підписи і статуси, які містять в собі:
   - більше 3 рядків;
   - явну або приховану рекламу;
   - шрифт більший стандартного (допускається використання шрифтів різного кольору і спецтег font);
   - будь-які графічні зображення;
   - адреси веб-сайтів (включаючи скорочення посилань), будь-які контактні дані: телефонні номери, e-mail, ICQ і т. д., а також поєднання символів, які можуть бути розцінені як такі дані. Посилання на ресурси в межах сайту torgsoft.ua і - спільні з torgsoft.ua проекти (таких як kiev.torgsoft.ua, kiev1.torgsoft.ua, torgsoft.satu.kz, torgsoft24.ru, torgsoft.net, it-kremen.torgsoft.ua, vinnitsa.torgsoft.ua, south.torgsoft.ua) дозволяються;
   - «спецтеги» (теги, відсутні в стандартній формі «Швидка відповідь»), «спойлери», теги - коду, цитати, списки, прихований текст, зміна розміру шрифту.

  2.4. Профіль
   2.4.1. По можливості заповніть максимальну кількість полів в своєму профілі. Це допоможе надалі зв'язатися з Вами і отримати про Вас додаткову інформацію, яка може виявитися корисною при вирішенні Ваших проблем.
   2.4.2. Забороняється розміщувати в профілі інформацію, яка містить в собі грубі, образливі і нецензурні вислови та зображення, а також заклики до насильства і порушення законодавства (на будь-якій мові і в будь-якому вигляді).
3. Мова форуму
  3.1. Офіційні мови форуму - українська та російська.
  3.2. Усі повідомлення повинні писатися кирилицею. Допускається використання трансліта тільки у виняткових випадках.
  3.3. Використання інших мов в підписі допускається.
  3.4. Надумані помилки і навмисне злісне недотримання правил української або російської мов (в тому числі зловживання так званою «Падонківською мовою») ЗАБОРОНЕНІ. За надмірне вживання так званих «албанізмів» може послідувати бан!

4. Загальні Правила створення тем та повідомлень
  4.1. Перед створенням нової теми або повідомлення слід уважно ознайомитися з прийнятими в цьому розділі правилами.
  4.2. Назва теми має бути максимально інформативною, такою, щоб вже з назви теми іншим користувачам була приблизно зрозуміла Ваша проблема. У тексті листа давайте розгорнений опис Вашої проблеми.
  4.3. Не поспішайте створювати тему. Досить імовірно, що Ваше питання обговорювалося раніше або існує тема обговорення Вашої проблеми. Не забудьте звернути увагу на тему зазначену як «Важное» у відповідному розділі Вашого запитання. Скористайтеся пошуком або розширеним пошуком. При цьому послідовно зробіть пошук за кількома відповідними ключовими словами. Наприклад, якщо Ваше питання пов'язане з Де дозволити продавцю заповнювати в картці клієнта поле «Дата народження» і «Стать», то слід шукати за словами «Дата народження» і «народження».
  4.4. Якщо Ви знайшли тему, яка відповідає Вашій проблематиці, то не слід відразу ж писати в ній своє повідомлення. Досить імовірно, що Ваша проблема вже обговорювалася і рішення знайдено. Скористайтеся «версією для друку» та пошуком за ключовими словами в ній (Ctrl+F). Неодмінно прочитайте шапку теми - в неї поміщається корисна інформація, спеціально для Вас.
  4.5. Створення дублів повідомлень і тем заборонено. Якщо Ви помилково створили тему або повідомлення не в тому розділі, де планували (або усвідомили помилковість вибору), не створюйте аналогічні теми або повідомлення в іншому розділі. Зверніться до модератора через кнопку «Пожаловаться на это сообщение» - він перенесе Вашу тему або повідомлення в правильний розділ.
  4.6. Якщо Ви побачили, що хтось порушує правила на форумі (створений дублікат існуючої теми, агресія або флуд в повідомленнях, невірне розташування теми та ін.), не варто створювати нові повідомлення про це - просто натисніть кнопку «Пожаловаться на это сообщение», і Модератори вживуть заходів.
  4.7. При відповіді в існуючу тему намагайтесь формулювати своє питання або відповідь таким чином, щоб вона була зрозуміла іншим учасникам форуму. Уникайте флуду, філософствувань, ліричних відступів.
  4.8. Повідомлення, в яких присутні граматичні та/або синтаксичні помилки, можуть викликати негативну реакцію учасників форуму. Намагайтеся писати грамотно.
  4.9. Забороняється явна і прихована грубість, хамство, образи.
  4.10. Забороняється використання нецензурної лексики, як явної, так і прихованої, в тому числі і зі спецсимволами.
  4.11. Забороняється провокування конфлікту, так само як і відповідь на провокацію. Якщо Ви вважаєте, що Вас образили (принизили, іншим чином порушили Ваші права або Правила форуму) повідомте про цей факт Модератору через кнопку «Пожаловаться на это сообщение». Він прийме необхідні заходи до порушника.
  4.11. У назві теми і повідомленнях заборонено:
   4.11.1. Заміна кириличних символів схожими з інших мов і навпаки;
   4.11.2. Написання тем і повідомлень ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ;
   4.11.3. Написання повідомлень великими та малими буквами вперемішку («оСь ТаКиМ чИнОм») або буквами різних алфавітів («nastuпним chynом»);
   4.11.4. При публікації зображення на форумі не варто розміщувати зображення відзняті на сучасних фотоапаратах, без істотного їх зменшення. Не забувайте про те, що багато користувачів переглядають форум з мобільних пристроїв, трафік на яких коштує недешево. У разі необхідності розміщення оригінального, великого зображення, розміщуйте тільки посилання на нього. Крім того, намагайтеся вибирати такий формат даних, який при прийнятній якості дає мінімальний розмір. Для скріншотів з переважанням тексту це GIF або PNG. Для барвистих зображень - JPEG. Використання формату BMP для скріншотів заборонено, якщо цього не вимагає специфіка теми! Поважайте інших і уникайте використання формату BMP.
   4.11.5. Заборонено використання сленгу і скорочень в назві теми. Слід писати «Cipherlab 8200», а не «СайферЛабе 8200» або «СіферЛаб 8200». У назві теми слід використовувати оригінальну назву програми або пристрою. Надалі це полегшить пошук за назвою теми.
  4.12. Заборонено створення тем або повідомлень, які не передбачають обговорення, або передбачають особисту переписку з конкретним учасником форуму, в т.ч. публікація оголошень рекламного та іншого характеру. Для особистого листування використовуйте систему особистих повідомлень. Також роздуми з приводу оперативності надання технічної підтримки, виконаної не на форумі, ЗАБОРОНЕНІ. Якщо у Вас є будь-які побажання або зауваження з цього приводу, Ви можете написати письмове звернення на електронну пошту info@torgsoft.ua.
  4.13. Забороняється публікація повідомлень, що не несуть смислового навантаження, наприклад: «невже ніхто не знає?» Або «ап!».
  4.14. Заборонені неінформативні назви тем, наприклад: «Допоможіть!», «У мене проблема!», «Крик душі!», і т. д. Також заборонено в темі повідомлення писати особисті побажання, наприклад: «Налаштування ролі. Терміново !!!». Якщо учасники форуму знають відповідь на Ваше питання, то вони дадуть відповідь незалежно від того, «терміново» Вам це треба чи ні.
  4.15. Заборонені назви тем і повідомлення перевантажені знаками пунктуації (більше трьох підряд), наприклад: «Як заборонити змінювати дату в реалізації ????????».
  4.16. Заборонена відповідь без тексту (смайлом, включаючи текстові смайли), а також відповіді, які складаються тільки зі смайлів.
  4.17. Заборонено обговорення не пов'язаних між собою питань в одній темі, наприклад: «Не зміг зайти в програму, зніс її. Як відновити? А ще у мене чек друкує криво і цифри в аналізі чомусь не сходяться ». Перше питання слід обговорювати в темі про «Проблемы со входом в программу», друге - в темі про шаблони друку або обладнання, а третє - в темі про звіти та аналізи.
  4.18. Заборонено зловживання цитуванням (оверквотинг, overquoting). Не потрібно повністю цитувати повідомлення опонента - досить натиснути на кнопку «Цитата», а потім між
  Імя_користувача писал(а):відредагувати текст, залишивши тільки необхідне
  .
  4.19. Категорично забороняється пошук і публікація ключів, кряків і іншого Вареза програми ТОРГСОФТ, а також будь-якого іншого програмного забезпечення.
  4.20. Категорично забороняється обговорювати дії представників Адміністрації. Якщо Ви не згодні з діями представників Адміністрації, зверніться до Модератора, з яким стався інцидент, через кнопку «Пожаловаться на это сообщение». Скарга буде розглянута, і в разі визнання Вашої скарги обґрунтованою, до представника Адміністрації будуть застосовані заходи дисциплінарного впливу. У разі якщо Ви не отримали відповідь на Вашу скаргу від Модератора протягом 5 робочих днів, необхідно звернутися в письмовому вигляді на електронну пошту info@torgsoft.ua.
  4.21. Будь-які матеріали еротичного і порнографічного змісту можуть бути видалені з форуму без попередження, на розсуд і відповідно до моральних засад модераторів.
  4.22. Публікація приватних оголошень з метою покупки, продажу або обміну заборонена. Ведення комерційної діяльності та обмін досвідом між підприємцями допускається тільки у розділі Спілкування власників магазинів.
  4.23. При розміщенні посилань використання спеціальних сервісів для їх скорочення заборонено.
  4.24. Публікація реферальних матеріалів (посилань, купонів і кодових слів) в будь-якому вигляді заборонена і прирівнюється до комерційної діяльності.
5. Система покарань
  5.1. Покарання призначаються Модератором за недотримання Правил форуму і/або додаткових Правил розділу.
  5.2. Покарання бувають наступних видів:
   5.2.1. Попередження. Цей вид покарання є першим покаранням і виноситься за недотримання Правил форуму.
    5.2.1.1. Попередження знімаються за рішенням Адміністрації форуму тільки на основі особистого запиту користувача, але не раніше, ніж через 30 днів з моменту закінчення останнього покарання.
    5.2.1.2. Обов'язковою умовою зниження рівня Попереджень є неухильне дотримання Правил форуму.
    5.2.1.3. У разі повторного порушення правил після зниження, Вам може бути відмовлено в наступних зниженнях рівня попереджень.
   5.2.2. Бан. Бан є вищою мірою покарання учасників форуму. Він виноситься у виняткових випадках і є наслідком неодноразового або навмисно грубого порушення Правил форуму.
    5.2.2.1. Блокування облікового запису користувача (бан) виноситься одноразово за рішенням Модератора, є остаточним і оскарженню не підлягає.
    5.2.2.2. При виникненні ситуації, що не підпадає під жоден з пунктів правил, Представник Адміністрації має право діяти на власний розсуд.
  5.3. Якщо Ви не згодні з призначеним покаранням, Ви можете оскаржити його, звернувшись в письмовому вигляді на електронну пошту info@torgsoft.ua.
  5.4. Рішення про покарання, прийняте Адміністратором форуму, є остаточним і оскарженню не підлягає.
6. Зміна Правил форуму
  6.1. Форум torgsoft.ua залишає за собою право в будь-який момент на власний розсуд змінювати (доповнювати, модифікувати і скасовувати) ті чи інші позиції Правил без попереднього повідомлення учасників, а також і скасовувати Правила в повному обсязі.
  6.2. Такі зміни набирають чинності з моменту їх публікації.
  6.3. Обов'язок своєчасно відстежувати зміни в Правилах форуму лежить на його учасниках. Незнання Правил не звільняє учасників форуму від відповідальності за їх порушення.

7. Згода з правилами
  7.1. Використання Вами форуму torgsoft.ua означає, що Ви приймаєте встановлені правила.
  7.2. У разі незгоди з наведеними правилами не використовуйте форум torgsoft.ua.
Всі пропозиції, зауваження та відгуки по роботі форуму слід відправляти в письмовому вигляді на електронну пошту info@torgsoft.ua.
Редакція від 21.02.17 р.
Компания ТОРГСОФТ - Программное обеспечение для малого бизнеса. Оборудование для учета и торговли.
Аватара пользователя
Служба Поддержки ТОРГСОФТ
Site Admin
 
Сообщения: 2233
Зарегистрирован: Пт фев 24, 2012 11:21
Откуда: Харьков

Вернуться в Бесплатная техническая поддержка

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1