Состояние склада

Модератор: Служба Поддержки ТОРГСОФТ

Состояние склада

Сообщение Trali_Valli » Пн сен 21, 2020 11:23

Дуже потрібно добавити колонку в состояние склада - ціна по акції, чи акційна ціна.
Ми проводимо всі уцінки товару по "акції" - дуже складно побачити ціну на акційний товар.
Trali_Valli

Re: Состояние склада

Сообщение Служба Поддержки ТОРГСОФТ » Пн сен 21, 2020 20:35

Добрый день.
В форме "Состояние склада" есть колонка "Цена со скидкой".
Акционная цена формируется только при достижении определенных акцией условий.
Компания ТОРГСОФТ - Программное обеспечение для малого бизнеса. Оборудование для учета и торговли.
Служба Поддержки ТОРГСОФТ
Site Admin

Сообщение Trali_Valli » Вт сен 22, 2020 12:15

Тоді булоб добре щоб коли робиш "скідку на товар" виводило скідку в "- сума грн." , є відсоткова і ціна зі знижкою - а ми робимо знижку у грн., щоб не рахувати у ручну - це дуже прискорилоб процес виставляння знижок.
Trali_Valli

Сообщение Trali_Valli » Ср сен 23, 2020 12:21

І тут такій момент - "скідка" це іде роздрібна.
А мені треба "скідка на опт" - тому така графа мені не підходить.

Як мені донести до реалізаторів, яка ціна на опт зі знижкою ? щоб це можна було побачити в стостояніі склада ?
Trali_Valli

Сообщение Служба Поддержки ТОРГСОФТ » Ср сен 23, 2020 15:43

Trali_Valli писал(а):І тут такій момент - "скідка" це іде роздрібна.

Як мені донести до реалізаторів, яка ціна на опт зі знижкою ? щоб це можна було побачити в стостояніі склада ?

У стані складу може відображатися тільки товарна знижка, а товарна знижка береться тільки від роздрібної ціни. Від оптової ціни не можна зробити.
Компания ТОРГСОФТ - Программное обеспечение для малого бизнеса. Оборудование для учета и торговли.
Site Admin

Сообщение Служба Поддержки ТОРГСОФТ » Ср сен 23, 2020 15:55

Trali_Valli писал(а):Тоді булоб добре щоб коли робиш "скідку на товар" виводило скідку в "- сума грн." , є відсоткова і ціна зі знижкою - а ми робимо знижку у грн., щоб не рахувати у ручну - це дуже прискорилоб процес виставляння знижок.

Чим саме Вас не влаштовує Ціна зі знижкою? У Вас є роздрібна ціна, Ви вказуєте ціну за якою хочете продати і не потрібно нічого вираховувати.
Site Admin

Сообщение Trali_Valli » Ср сен 23, 2020 16:33

Trali_Valli писал(а):І тут такій момент - "скідка" це іде роздрібна.

Повторюсь мені потрібно бачити в "состояніе склада" скідку на оптову ціну !!!
Ми торгуємо тільки в ОПТ - і робимо уцінку через акції, реалізатори не бачать ціну з акцією (чи знижкою) на ціну оптову.
Це дуже не зручно - бо паралельно з програмою треба дивитись ще в гугл докс чи будь що, де можна цю ціну побачити !!!
Trali_Valli

Сообщение Служба Поддержки ТОРГСОФТ » Ср сен 23, 2020 19:05

Ви можете оформити побажання згідно з правилами формування побажання ( viewtopic.php?f=3&t=1921 ). Ваше побажання буде розглянуто на відповідній нараді компанії ТОРГСОФТ і далі на основі розгляду його буде прийнято вже відповідне рішення (позитивне чи негативне). При відмові, вам буде про це повідомлено. Починаючи з вересня 2017 року наша компанія прийняла рішення про виконання схвалених побажань клієнтів на безкоштовній основі. Однак, термінів виходу кожного окремого побажання ми не називаємо, так як рішення про включення побажань в нові версії програми приймається з урахуванням безлічі факторів.
Site Admin

Сообщение Trali_Valli » Чт сен 24, 2020 08:23

"Склад - Состояние склада"
Добавить колонку "ціна по акції" (ми проводимо уцінку опт. по акції) або "знижка на опт. ціну" (бо на даний момент в програмі є знижка тільки на роздріб)
Це дасть змогу "реалізаторам" бачити оптову ціну зі знижкою на товар безпосередньо в програмі.
На данний момент вони використовують інші інстументи "гугл диск" "таблиці" "прайс друкований" - і це максимально не зручно.
Trali_Valli

Сообщение Trali_Valli » Чт сен 24, 2020 11:26

Дякую за відповідь

Ваше побажання було розглянуто розробниками і було прийнято рішення відмовити Вам так як на даний момент у зв'язку з нинішнім функціоналом програми немає можливості впровадити ваше побажання.
Trali_Valli

Сообщение Trali_Valli » Чт сен 24, 2020 11:28

Чи є і на далі зміст писати Вам пропозиції для покращення ????

Бо бажання з кожним разом все менше і менше.
Trali_Valli

Сообщение Служба Поддержки ТОРГСОФТ » Чт сен 24, 2020 18:59

Доброго дня.
Вы можете писати побажання, як що Вам потрібно щось змінити або допрацювати в програмі Торгсофт.
По останньому Вашому побажанню, в зв'язку з тим що в програмі не можливо реалізувати потрібну функцію, Вам надана відповідь з відмовою.
Site Admin

Вернуться в Склад