Система знижок, акції.

Пожелания, оставленные здесь, регистрируются, анализируются и участвуют в процессе проектирования новых версий.
Пожелания оформляются согласно правилам опубликованным в теме "Правила формирования пожеланий на доработку программы"

Модератор: Служба Поддержки ТОРГСОФТ

Система знижок, акції.

Сообщение anka » Вт ноя 13, 2018 6:56 pm

1. Щодо акцій- часто є акції 2+1, чи інші подібні, де товар продається за 0.01 грн. Програма не пропускає такий подаж, оскільки встановлено для цього користувача заборону продажу за ціною, нижчою за собівартість . Пропоную додати перепитувальне діалогове вікно при встановленні акції: “позиція N буде продана за ціною, нижче собівартості. Продовжити?” - так/ні.
2. Є складнощі із системою знижок. Необхідно мати можливість кількох видів карток (напр. як срібна, золота платинова). Для кожної картки встановлювати на первні групи товарів (за виробником) різні рівні знижок, чи бонусів. На товар виробника (чи вид товару) А в срібної карти нема знижки/бонусу, в золотої - 5%, в платинової - 12%
Поясню- є товар, на який неможлво дати знижку, є товар, який ми отримуємо за кращими цінами і можемо поділитися з клієнтами. Клієнти є також різні- не можуть всі бути на одній знижці, чи на однаковому бонусі.
3. В формі Відомість інвентаризації вгорі по середині є вікно "Сума нестачі товару в розрізі періоду". Прошу дати можливість відключити видимість цього вікна. Не потрібно знати працівникам те, що їх не стосується. Там сума за весь період діяльності і вона дозволяє працівникам робити неправильні висновки.
anka
 
Сообщения: 11
Зарегистрирован: Пн мар 20, 2017 2:10 am

Re: Система знижок, акції.

Сообщение Служба Поддержки ТОРГСОФТ » Пт ноя 16, 2018 2:46 pm

Доброго дня!
Усі необхідні Вам налаштування знижок та акцій уже реалізовані у програмі. Детальніше про ці налаштування Вам зможе розповісти наша технічна підтримка, або ж Ви маєте змогу самостійно знайти інформацію у довідці. Щодо питання, яке стосується відомості інвентаризації, така пропозиція уже була зареєстрована, тому чекайте реалізації побажання у наступних оновленнях програми.
Компания ТОРГСОФТ - Программное обеспечение для малого бизнеса. Оборудование для учета и торговли.
Аватара пользователя
Служба Поддержки ТОРГСОФТ
Site Admin
 
Сообщения: 1695
Зарегистрирован: Пт фев 24, 2012 11:21 am
Откуда: Харьков


Вернуться в Предложения по дальнейшему развитию программы

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1